Fakulta sociálnych vied
UNIVERZITA SV. CYRILA A METODA V TRNAVE

Jarná škola metodológie

 

 

 

Chceš sa naučiť ako písať diplomovú prácu? Chceš sa naučiť základy metodológie a výskumu? Chceš sa naučiť predvídať neočakávané javy v politike, ekonomike a spoločnosti? Chceš získať certifikát?   potom je tu riešenie…

 

 

 

Prihlás sa na jarnú školu metodológie a absolvuj blokový kurz venovaný písaniu písomných prác a základom metodológie a metód výskumu, tentokrát so zameraním na metódy forecastingu a foreseeingu, ktoré sú veľmi žiadanou zručnosťou nielen v dobe pandémie.

Tento kurz je vhodný pre všetkých študentov bakalárskeho, magisterského, no aj doktorandského štúdia, ktorí si chcú zlepšiť svoje schopnosti písania vedeckých prác a naučiť sa niečo nové. Študenti, ktorí absolvujú celý blok, získajú certifikát o absolvovaní kurzu.

Z dôvodu on-line konania kurzu je pre získanie prihlasovacích údajov nutné sa záväzne zaregistrovať na adrese ondrejfilipec@gmail.com najneskôr do 16. 4. 2021!!!

Po ukončení registrácie budú študenti prizvaní k on-line výučbe. Výhodou je aj individuálny spôsob absolvovania jednotlivých etáp a možno ho časovo rozvrhnúť podľa potreby študenta.

Hlavný workshop venovaný forecastingu a foreseeingu sa uskutoční 9:00-12:00 v utorok 20.4.2021 na platforme MS Teams, kam budú študenti prizvaní tesne pred začiatkom samotnej výučby.