Fakulta sociálnych vied
UNIVERZITA SV. CYRILA A METODA V TRNAVE

Futbalový turnaj o " Putovný pohár dekana FSV UCM v Trnave"

Centrum športových aktivít FSV UCM v Trnave uskutočnilo dňa 26. apríla v Mestskej športovej hale Slávia na Rybníkovej ulici v Trnave futbalový turnaj o " Putovný pohár dekana FSV UCM v Trnave“. Turnaja sa zúčastnilo 9 družstiev, ktoré zvádzali medzi sebou vyrovnané zápasy na dobrej technickej úrovni. Na tomto podujatí sa zároveň uskutočnil výber jedenástich najlepších študentov - futbalistov, ktorí budú reprezentovať našu UCM na celoslovenskom medzifakultnom futbalovom turnaji o „Pohár rektora UCM“, ktorý sa uskutoční 11. mája 2016 na vonkajších futbalových ihriskách Slávie Trnava. Poradie najúspešnejších futbalových kolektívov: 1. LA MASIA, 2. ČIERNA RUKA, 3. HULIANOVO. Najúspešnejším strelcom turnaja sa stal študent Martin Smeřička, za najlepšieho brankára bol vyhodnotený Jakub Babirát a za najlepšieho hráča Marek Paulovič. Po prvýkrát sa turnaja zúčastnilo aj družstvo IFBLR z Piešťan, ktoré skončilo na 4. mieste. Družstvá na prvých troch miestach a najlepší strelec, brankár a hráč futbalového turnaja získali poháre a diplomy. Víťazné družstvo LA MASIA navyše „Putovný pohár dekana FSV UCM“. Všetci zúčastnení hráči vyjadrili spokojnosť s priebehom a organizáciou tejto športovej akcie, ku ktorej takisto prispeli oni sami a zároveň prejavili záujem o ďalší ročník, ktorý sa uskutoční v novembri 2016.